Neden Kış Bahçesi

Kış bahçesi diye tabir edilen bu bahçeler, genellik ile soğuk hava şartlarının olduğu günlerde de bahçe zevkinden mahrum kalmamak amacı ile yapılır. Yazın bahçenizde yaşadığınız keyfi, kışında kendinize yaşatabilirsiniz. Evinize bitişik yapılabileceği gibi bahçenizin herhangi bir kısmına da kolaylıkla kış bahçesi inşa edilebilir.

Betonarme olmadığı için inşası hızlıdır. Ayrıca estetiktir ve göze hitap eder. Bu bahçelerin tamamı camekan olabileceği gibi çatı katı görüntüsü de verilebilir. İsteğe göre sürgülü camekan ya da katlanabilir camekan seçenekleri vardır. Ayrıca kış bahçesinde zevkinize göre renkli camda kullanılabilir. Tamamen cam olarak sunulmasının sebebi doğadan kopmamasıdır. Kışın kahvenizi yudumlarken aynı zamanda dışarıdaki yağmuru izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu tür bahçelerin tavanları da cam olarak yapılır ve açılır kapanır özelliğe de sahiptir. Arzuya göre sabitte olabilir. Her mevsim kullanılabilir özelliği vardır. Camekanlar hava şartlarına dayanıklıdır. Bu sayede kışın ya da yazın kış bahçesinde kendinizi bahçe keyfinden mahrum bırakmamış olursunuz. 

Akdoğan Mimarlık olarak her mevsim farklı kullanım amaçlarına hizmet eden konsept, dayanıklı, fonksiyonel ve konforlu yaşam alanları tasarlıyoruz. Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve genişletmek için sizlere en iyi çözümü bulmak için beklentilerinizin ötesine geçiyor ve hayallerinizi kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Kış bahçesi hizmetlerimizi görmek isterseniz tıklayın.

 

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın